Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_savas-oyunlari_p2^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Savaş Oyunları
 

SAVAŞ OYUNLARI

 • Mancınık 2
   
  Mancınık 2
  Mancınıkla kaleleri yıkmaya devam ediyoruz. Bu oyunumuzda yeni alanlar ve kaleler cıkmakta onları en az atışlarla yıkmaya çalışalım.
  Mancınık 2
 • Şehrini Koru
   
  Şehrini Koru
  Şehrini istilacılardan korumak için görevlendirilmiş bir kahramansın. Elindeki roketatarla şehrini ve bağımsızlığını koru. Şehrini Koru oyunu.
  Şehrini Koru
 • El Bombası
   
  El Bombası
  Düşmanlarına en iyi bomba atışını yap, hepsini imha et.
  El Bombası
 • Cin Ali Kale Korucusu
   
  Cin Ali Kale Korucusu
  Cin Ali ve yeni maceraları, kaleye gelen düşmanları vurarak kaleyi korumaya çalışın.
  Cin Ali Kale Korucusu
 • Komando Arılar
   
  Komando Arılar
  Arıların savaşında, kendi birliğinle kovanını koru ve düşman kovanına saldır. Dört bölge var bu bölegelerin hakimiyetini sen elegeçir. Bölgeler arasında birliklerinin dağılımını yapabilirsin. Bir bölgeyi kaybettiğinde birlik sürerek tekrar karşı bi kuvvet oluşturabilirsin.
  Komando Arılar
 • Gansterleri Vur
   
  Gansterleri Vur
  Gansterleri vurarak diğer bölümlere geçin.
  Gansterleri Vur
 • Danny Phantom Ölümcül Dövüş
   
  Danny Phantom Ölümcül Dövüş
  Danny düşmanlarıyla bir savaş içerisinde. Sana güveniyor, ona bu savaşta yardımcı olmalısın.
  Danny Phantom Ölümcül Dövüş
 • Savun Yada Öl
   
  Savun Yada Öl
  Sınırlarını işgal eden düşman asker ve uçaklarını taramalı silahınla durdur. Sınırı savunmaktan başka çaren yok bu yüzden en iyi atışlarını yapmalısın.
  Savun Yada Öl
 • Tank Atışı
   
  Tank Atışı
  Tank piyadesi görevin kulediki düşman askerlerini yok etmek. Sınırlı sayıda cephaneye sahip olucaksın bunun için cephaneni fazla harcamadan isabetli atışlar yapmalısın. Başarılarınla Avrupa'yı elegeçirebilirsin.
  Tank Atışı
 • Amiral Battı
   
  Amiral Battı
  Rakip oyuncunun gemilerini batır.Kendi gemilerini öle bi yere koyki rakip oyuncu senin gemilerini batıramasın.
  Amiral Battı
 • Dünya Savaşı Nişancı
   
  Dünya Savaşı Nişancı
  Silahını seç düşman askerlerini etkisiz hale getir.
  Dünya Savaşı Nişancı
 • Savaşçı Robot
   
  Savaşçı Robot
  Düşmanlarınızı üretmiş olduğunuz savaşçı robotla yok edin. Bu robot tahmin edeceğinizden çok daha güçlü ona güvenin ve düşmanları yok edin. Savaşçı Robot oyunu.
  Savaşçı Robot
 • Tank 2008
   
  Tank 2008
  Tankınla düşman köyünü yerlebir et. Tank 2008 oyunu.
  Tank 2008
 • Teknolojik Savaş
   
  Teknolojik Savaş
  Bilgisayarın monitöründen gelen virüsleri teknolojik ürünleri kullanarak yok edin. Savunma üssünüzü oluşturun ve bütün virüsleri yok edin. Teknolojik Savaş oyunu.
  Teknolojik Savaş
 • Savunma Kuleleri
   
  Savunma Kuleleri
  Ortalıkta cirit atan istilacı yaratıkları herbiri farklı özelliklere sahip. Onları savunma kuleleri kurarak yok edin. Savunma Kuleleri oyunu.
  Savunma Kuleleri
 • Asker Savaşı
   
  Asker Savaşı
  Kulene saldıran askerleri vur ve seni yıkmalarını engelle. Asker Savaşı oyunu.
  Asker Savaşı
 • Akdeniz Korsanları
   
  Akdeniz Korsanları
  Akdenizi istila eden korsanlara haddini bildirip, gemilerini batırın. Akdeniz Korsanları oyunu.
  Akdeniz Korsanları
 • Meydan Savaşcısı
   
  Meydan Savaşcısı
  Düşmanlarınız size yaklaşmadan mızrağınızı fırlatarak onları öldürün. Onların size mızrak fırlatmasına izin vermeyin yoksa sizi öldürürler. Meydan Savaşcısı oyunu.
  Meydan Savaşcısı
 • Jet Saldırısı
   
  Jet Saldırısı
  Düşmanların tüm dostlarını düşürdü,artık yalnızsın.Onlardan korunabilmek ve onları yok edebilmek için profesyonel pilotlar gibi hızlı ve cesur olmalısın. Jet Saldırısı oyunu.
  Jet Saldırısı
 • Denizaltı Avı
   
  Denizaltı Avı
  Denizaltıları savaş geminle vur. Denizaltı Avı oyunu.
  Denizaltı Avı
 • Cephane Mücadelesi
   
  Cephane Mücadelesi
  Cephane Mücadelesi Oyununda, düşman askerleri seni vurarak cephaneye sahip olmayı planlıyorlar. Cephanede oyun için özel üretilmiş silahlar var. Düşmanlar oyunda her yerden saldırı yapıyor. Silahları vermemek için düşmanları yok etmeniz gerekiyor.
  Cephane Mücadelesi
 • Metal Arena
   
  Metal Arena
  Metal Arena Oyununda, tankı kontrol ederek düşman uçaklarını vurmalısın. Düşmanlar arena etrafında saldırı yapıyor. Gelen saldırılara karşı tankını korumalısın. Arenaya sahip olmak istiyorsan oyunu kontrollü bir şekilde bitirmelisin. İyi oyunlar
  Metal Arena
 • Sonsuz Canavarlar
   
  Sonsuz Canavarlar
  Sonsuz Canavarlar Oyununda, kötü canavarlar sana zarar vermek istiyor. Onlardan erken davranarak yok etmelisin. Oyun bölümlerden oluşur ve kötü canavarları öldürdükçe puan kazanırsın.
  Sonsuz Canavarlar
 • Uçak Saldırısı
   
  Uçak Saldırısı
  Uçak Saldırısı Oyununda, düşman uçakları saldırıya geçti. Füzelerden kaçarak uçağınızı saldırılara karşı önleyin. Oyunda para kazanarak uçağınızı güçlendirebilirsiniz. İyi oyunlar.
  Uçak Saldırısı
 • İstilacı Birlik
   
  İstilacı Birlik
  İstilacı Birlik Oyununda, kaleye saldırı yapan düşman ordusuna karşı kaleyi savunun. Oyundaki silah menüsünü geliştirip onları yok edebilirsin. Bu mücadelede onları bölgeden yok etmeye hazır mısın? İyi oyunlar.
  İstilacı Birlik
 • Çağlar Boyu Savaş 2
   
  Çağlar Boyu Savaş 2
  Çağlar boyu savaş devam ediyor. Diğer oyunda olduğu gibi çağlar atlayıp düşman üssünü yok edin.
  Çağlar Boyu Savaş 2
 • Sonny
   
  Sonny
  Karanlık bir dünyada her türlü dehşetin olduğu ortamdayız.
  Sonny
 • Zombi Kasabası
   
  Zombi Kasabası
  Kasabayı zombiler istila etmekte. Kolonini oluştur insan ordunla zombilere karşı zaferini kazan. Oyun 4 bölümden oluşmakta her birini en kısa sürede kazan ve kendi rekorunu kır.
  Zombi Kasabası
 • Delta Operasyonu
   
  Delta Operasyonu
  Düşen helikopter enkazını düşman askerlerinden koruyun ve tüm düşman askerlerini ortadan kaldırın.
  Delta Operasyonu
 • Çağlar Boyu Savunma
   
  Çağlar Boyu Savunma
  Çağlar boyunca en güçlü varlıklara karşı kendinizi savunun. Savunma şeklinizi belirleyin ve yaratıkların sizi yıkıma uğratmasına izin vermeyin.
  Çağlar Boyu Savunma
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki