Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_macera-oyunlari_p^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Oyun+ Oyunlar, Oyun, En iyi ve en yeni oyunlar oyunplus'ta
 

MACERA OYUNLARI

 • Yangını Söndür
   
  Yangını Söndür
  İtfaiye aracımıza depodan suyu doldurup hızla yangın bölgesine gidip yangını söndürmeliyiz. Suyu kullanmak için Mouse (fare) kullanabilirsin.
  Yangını Söndür
 • Büyük Köpekbalığı
   
  Büyük Köpekbalığı
  Köpekbalığının kontrolü sende, yön tuşları ile köpekbalığını kontrol edip önüne çıkanları ısır ve oyunu tamamla.
  Büyük Köpekbalığı
 • Zombi Savaşçısı
   
  Zombi Savaşçısı
  Hastane içindeki insanları yok et.
  Zombi Savaşçısı
 • Bitkiler ve Zombiler
   
  Bitkiler ve Zombiler
  Zombiler evinizi işgal edip beyninizi yemek istiyor. Zombilerden kurtulmak için bitki cephaneliğinize güvenmelisiniz. Kavun, kayısı ve kiraz bombaları ile zombileri durdur.
  Bitkiler ve Zombiler
 • Maksimum Güç
   
  Maksimum Güç
  Greenos ordusunu öldürme görevinde Zaro ve Joey'e katıl. -Çünkü onlar prenses Jessica'yı kaçırdılar, yani Zaro'nun kız arkadaşını. 8 ana robot var ve bunların her biri özel yeteneklere sahip. Düşmanlarını yok et ve prensesi kurtar.
  Maksimum Güç
 • Sokak Dövüşçüsü
   
  Sokak Dövüşçüsü
  Seçtiğiniz dövüşçü ile karşınıza çıkan rakipleri birer birer yok edin.
  Sokak Dövüşçüsü
 • Zırhlı Kamyonu Koru
   
  Zırhlı Kamyonu Koru
  Zırhlı para kamyonunu saldırganlardan koruyarak hedefine sağ salim ulaşmasına yardım edin.
  Zırhlı Kamyonu Koru
 • Ateş Çocuk Ve Su Kız 3
   
  Ateş Çocuk Ve Su Kız 3
  Ateş çocuk ve su kız oyununun yeni versiyonu. Kahramanlarımız bu kez buz tapınağında. Tapınakta ateş ve su kuyuları bulunuyor, ateş çocukla su kuyularından, su kızı ateş kuyularından atlatmalısın. İkisinin zıttı olan kuyulara düşürürsen oyun biter.
  Ateş Çocuk Ve Su Kız 3
 • Ateş Çocuk Ve Su Kız Işık Tapınağı
   
  Ateş Çocuk Ve Su Kız Işık Tapınağı
  Ateş çocuk ve su kız bu kez ışık tapınağında kapan kısılırlar. Tapınakta ateş ve su kuyuları bulunuyor, ateş çocukla su kuyularından, su kızı ateş kuyularından atlatmalısın. İkisinin zıttı olan kuyulara düşürürsen oyun biter.
  Ateş Çocuk Ve Su Kız Işık Tapınağı
 • Winnie Macerası
   
  Winnie Macerası
  Winnie'nin bal kaplarını taşımasına yardım edin. Dikkat edin Winnie bal kabını aldıktan sonra arılar ona saldıracaktır.
  Winnie Macerası
 • Kahraman Domuzlar
   
  Kahraman Domuzlar
  Bir savaş var ve savaşı kazanmak için kahraman domuzlar uzaklarını düşürüp kendilerini feda ediyorlar. Hedefi düşürmek istediğiniz domuzcuğun üzerine getirip uygun zamanda tıklayarak, uçakları birbirine çarptırıp mümkün olduğunca çok düşmanı yok etmelisiniz.
  Kahraman Domuzlar
 • Bombacı 2
   
  Bombacı 2
  Popüler bombacı oyununun ikinci versiyonu. İsterseniz 2 kişi de oynayabileceğiniz bu oyunda yeni dünyalar ve yeni görevler sizi bekliyor.
  Bombacı 2
 • Hapisten Firar
   
  Hapisten Firar
  Hapisten kaçmak için görevlilere yakalanmamaya çalışan adamın yardımınıza ihtiyacı var gibi görünüyor. Adamımızın etraftaki kameralara ve güvenlik görevlilerine yakalanmadan kaçmasını sağlamalısınız. İyi oyunlar.
  Hapisten Firar
 • Cephane Mücadelesi
   
  Cephane Mücadelesi
  Cephane Mücadelesi Oyununda, düşman askerleri seni vurarak cephaneye sahip olmayı planlıyorlar. Cephanede oyun için özel üretilmiş silahlar var. Düşmanlar oyunda her yerden saldırı yapıyor. Silahları vermemek için düşmanları yok etmeniz gerekiyor.
  Cephane Mücadelesi
 • Metal Arena
   
  Metal Arena
  Metal Arena Oyununda, tankı kontrol ederek düşman uçaklarını vurmalısın. Düşmanlar arena etrafında saldırı yapıyor. Gelen saldırılara karşı tankını korumalısın. Arenaya sahip olmak istiyorsan oyunu kontrollü bir şekilde bitirmelisin. İyi oyunlar
  Metal Arena
 • Sonsuz Canavarlar
   
  Sonsuz Canavarlar
  Sonsuz Canavarlar Oyununda, kötü canavarlar sana zarar vermek istiyor. Onlardan erken davranarak yok etmelisin. Oyun bölümlerden oluşur ve kötü canavarları öldürdükçe puan kazanırsın.
  Sonsuz Canavarlar
 • Ateş Ve Buz
   
  Ateş Ve Buz
  Buz adamımız macera peşinde. KArşına çıkan yaratıkları geç. Oyun boyunca altınları toğlamaya çalış, ilerledikce buz adamdan ateş adama dönüşeceksin. İyi eğlenceler..
  Ateş Ve Buz
 • Romantik Pepe Aşk Koşusu
   
  Romantik Pepe Aşk Koşusu
  Romantik Pepe aşık olduğu kedi Penelope 'ye yetişmek için karşıdan karşıya geçmesi gerekiyor ona yardım et.
  Romantik Pepe Aşk Koşusu
 • Kahraman Maceracı
   
  Kahraman Maceracı
  Kahraman Maceracı, zorlu yollarda engellere rağmen oyunda bitiş çizgisine ulaşmak istiyor. Bu oyun ile ufak canavarları yok ederek onlardan çıkan altınları toplayın. Dikkatli olun, canavarlara çarparsanız canınız düşer. İyi oyunlar
  Kahraman Maceracı
 • Doodle
   
  Doodle
  Çizgi kahramanımız, defter üzerinde maceraya çıkıyor. Ona yardım edip canavarları yok edelim.
  Doodle
 • Antartika Fatihi
   
  Antartika Fatihi
  Penguenler arası kartopu savaşına sende dahil ol. Rakip penguenleri kortopuyla vurarak suya düşür ve bölgeleri ele geçir. İsterseniz arkadaşınız ile karşılıklı oynaya bilirsiniz.
  Antartika Fatihi
 • Ben 10 Vilgax'tan Kaçış
   
  Ben 10 Vilgax'tan Kaçış
  Ben, Vilgax tarafından kaçırılır. Onu kurtarman için blokları yok edip bölümleri geçerek onu kurtarabilirsin. Ben 10 Vilgax'tan Kaçış oyunu.
  Ben 10 Vilgax'tan Kaçış
 • Uçak Saldırısı
   
  Uçak Saldırısı
  Uçak Saldırısı Oyununda, düşman uçakları saldırıya geçti. Füzelerden kaçarak uçağınızı saldırılara karşı önleyin. Oyunda para kazanarak uçağınızı güçlendirebilirsiniz. İyi oyunlar.
  Uçak Saldırısı
 • Kardan Adam Vurma
   
  Kardan Adam Vurma
  Kardan Adam Vurma oyununda saldırıya geçen kardan adamları vurun. Oyunu dikkatli oynayıp kardan adamların size zarar vermesini engelleyin. Nişanı alıp oyunda kardan adamları vurun. İyi oyunlar.
  Kardan Adam Vurma
 • Sıkı Takip
   
  Sıkı Takip
  Sıkı Takip Oyununda, saldırıya geçen arabalı düşmanları vurmalısın. Onlar seni zor duruma düşürmek istiyor. Bu oyun ile düşmanları vurarak yoluna devam edebilirsin. İyi oyunlar.
  Sıkı Takip
 • İstilacı Birlik
   
  İstilacı Birlik
  İstilacı Birlik Oyununda, kaleye saldırı yapan düşman ordusuna karşı kaleyi savunun. Oyundaki silah menüsünü geliştirip onları yok edebilirsin. Bu mücadelede onları bölgeden yok etmeye hazır mısın? İyi oyunlar.
  İstilacı Birlik
 • Çağlar Boyu Savaş 2
   
  Çağlar Boyu Savaş 2
  Çağlar boyu savaş devam ediyor. Diğer oyunda olduğu gibi çağlar atlayıp düşman üssünü yok edin.
  Çağlar Boyu Savaş 2
 • Ateş Çocuk Ve Su Kız
   
  Ateş Çocuk Ve Su Kız
  Ateş çocuk ve su kız tapınakta kapalı kalırlar. Tapınakta ateş ve su kuyuları bulunmakta, ateş çocukla su kuyularından, su kızı ateş kuyularından atlamalısın. İkisinin zıttı olan kuyulara düşürürsen oyun biter.
  Ateş Çocuk Ve Su Kız
 • Zorlu Yollar
   
  Zorlu Yollar
  Aracınızın yükseltme ve hedefinize ulaşmak için zombi ordularını ezerek yolunuza devam ediniz.
  Zorlu Yollar
 • Sünger Bob Süper Temizlikçiler
   
  Sünger Bob Süper Temizlikçiler
  Sünger Bob ve yakın dostu Patrick ile Bikini Kasabası'ndaki çöpleri ve tehlikeli çöp canavarlarını güçlü süpürgelerinle yakala. Oyunda sembolleri alarak kısa süreliğine süpürgeni güçlendirebilirsin.
  Sünger Bob Süper Temizlikçiler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki