Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_macera-oyunlari_p3^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Oyun+ Oyunlar, Oyun, En iyi ve en yeni oyunlar oyunplus'ta
 

MACERA OYUNLARI

 • Delta Gücü
   
  Delta Gücü
  Düşmanların helikoptere zarar vermesini önlemelisin.
  Delta Gücü
 • Ben 10 Kritik Darbe
   
  Ben 10 Kritik Darbe
  Dünya bir tehdit içerisinde yeryüzüne meteorlar hızla yaklaşıyor. Meteorları yer yüzüne çarpmadan yok etmek için ateş adamı kullan. Karşına çıkan engelleri geçmek için hayalet ol. Ben 10 Kritik Darbe oyunu.
  Ben 10 Kritik Darbe
 • Hazine Avcısı 2
   
  Hazine Avcısı 2
  Avcılık devam ediyor. İstemediğiniz birşey kepçeye takılırsa dinamit fırlatarak patlatabilirsiniz. Dinamit fırlatmak için dinamit kutusuna tıkla ya da aşağı ok tuşunu bas. Vagonu sağa veya sola hareket ettirebilirsiniz. Gün sonunda kazandığınız paralarla sevimli satıcıdan ilerde işinize yarayacak şeyler satın alabilirsiniz. DİNAMİT. Kepçenin ucuna istemediğin birşey takıldığı zaman, bu dinamitle onu hemen havaya uçurup kurtulabilirsin. Kullanman gerektiğinde ileri ok tuşuna bas. GÜÇ İKSİRİ. Özellikle büyük madenleri çok daha hızlı bir şekilde yukarı çekmeni sağlar. ŞANS YONCASI. Sıradaki madende karşına çıkacak kıymetli taşların sayısının daha çok olmasını sağlar. KAYA ARŞİVİ KİTABI. Sıradaki madende elde edeceğin kayaları daha yüksek bir ücretten satmanı sağlar. ELMAS PARLATICI. Sıradaki madende elde edeceğin elmasları daha yüksek bir ücretten satmanı sağlar. TİTANYUM KABLO. Çok ağır madenleri yukarı çekmeni sağlar. CEP SAATİ. Ektradan 25 saniye süre sağlar. MAKİNA YAĞI. Kepçeyi daha hızlı yapar.
  Hazine Avcısı 2
 • Tehlikeli Saldırı
   
  Tehlikeli Saldırı
  Tehlikeli Saldırı Oyununda, güçlü yaratıkları yok etmelisin. Yaratıklar her taraftan saldırı yapıyor. Oyunun diğer bölümlerine geçtikçe oyundaki yaratıklar zorlaşıyor. Yaratıkları yok etmeye hazır mısın? İyi eğlenceler.
  Tehlikeli Saldırı
 • Zombi Son Gece
   
  Zombi Son Gece
  Mükemmel bir zombi vurma oyunu sizlerle. Zombilerden kurtulmak senin elinde. Bu oyun ile öldürücü silahlar ve güçlü karakterinizle zombileri yok edebilirsin. İyi oyunlar.
  Zombi Son Gece
 • Yabancı Yaratıklar
   
  Yabancı Yaratıklar
  Yabancı Yaratıklar Oyununda, saldırıya geçen uzaylı yaratıklar bölgeyi ele geçirmek istiyor. Kaledeki arkadaşların ile oyunda nişan alarak onları vurarak yok etmelisin. İyi oyunlar.
  Yabancı Yaratıklar
 • Atlı Şövalye
   
  Atlı Şövalye
  Atlı Şövalye Oyununda, Şövalye özgürlük mücadelesi veriyor. Karşınıza çıkan engelleri yok ederek oyunda yolunuza devam edin. Düşman ordusunun yaptıklarına rağmen mücadeleyi kazanmaya hazır mısın? İyi eğlenceler.
  Atlı Şövalye
 • Madenci Kamyonu
   
  Madenci Kamyonu
  Vinçle teslim edilen kutu ve varilleri aracımıza yükleyerek teslimat noktasına ulaştırıyoruz. Yol esnasında trafik lambalı yerlerde bazı yolları kaldırıp indirebilir, ek olarak yük alabiliriz. Ulaştırdığımız ürünlerden kazandığımız paralar ile aracımızı modifiye edebiliriz.
  Madenci Kamyonu
 • Turbo Gemi
   
  Turbo Gemi
  Gemi'yi sürekli tıklayarak aşağı düşmesine engel ol. + şeklindeki nesneyi topla, diğerlerinden sakın. To To oyunu.
  Turbo Gemi
 • Denizler Hakimi
   
  Denizler Hakimi
  Uçsuz bucaksız dünya denizlerinde düşman gemilerini batır denizler hakimi ol.
  Denizler Hakimi
 • Elit Kuvetleri Fetih
   
  Elit Kuvetleri Fetih
  Yapay zekaya sahip driodler isyan çıkartıp insan ırkının yaşamına son vermeye çalışmaktalar. Onlara karşı savaşarak dünyayı kurtar.
  Elit Kuvetleri Fetih
 • Katil Balina Mobidik
   
  Katil Balina Mobidik
  Katil beyaz balina Mobidik denizlerde dehşet saçıyor. Mobidek'e avcı korsanlar ve balıkçılar saldırıyor. Tüm gemileri batır ve onlardan kurtul. Canın azaldığında diğer balıkları ye. Su altında çeşitli simgeleri toplayarak can, oksijen, ve hızlı yüzmek için enerji alabilirsin.
  Katil Balina Mobidik
 • Ayı Yogi Su Kayağı Macerası
   
  Ayı Yogi Su Kayağı Macerası
  Ayı Yogi ve arkadaşı Boo Boo'nun su kayağı macerası ile sizlerle. Suda tekne ile ilerlerken nesneleri toplayın ve engelleri zıplayarak aşın.
  Ayı Yogi Su Kayağı Macerası
 • Beyin Avcıları
   
  Beyin Avcıları
  Kabus dolu bir gece, şehri zombiler ele geçiriyor. Korkudan panikleyen insanlar şehri hızlıca boşaltıyor ve şehir zombilerin elinde. Senin amacın elindeki beyinler ile zombileri tuzağa çekip onların işini bitirmek.
  Beyin Avcıları
 • Sünger Bob Hamburger Paniği
   
  Sünger Bob Hamburger Paniği
  Sünger Bob rüyasında hamburger yapmaya çalışıyor fakat ona engel olmaya çalışanlar var.
  Sünger Bob Hamburger Paniği
 • Sünger Bob Pizza Atışı
   
  Sünger Bob Pizza Atışı
  Sünger Bob bisikleti ile pizza dağıtıyor. İsabetli atışların ile ona pizza dağıtmasına yardım et.
  Sünger Bob Pizza Atışı
 • Gemiyi Savun
   
  Gemiyi Savun
  Geminizle kaleleri yıkın ve size atılan topların yanındaki tnt leri ateşleyin kaleleri yıkabilirsiniz.
  Gemiyi Savun
 • Dar Yollar
   
  Dar Yollar
  Hızlı tırı dar yollarda ilerletebilmeniz için çok dikkat etmeniz gerekiyor ve diğer araçlara çarpmamaya çalışınız.
  Dar Yollar
 • Ölümcül Karşılaşma
   
  Ölümcül Karşılaşma
  Büyük karşılaşma başlıyor, pençeleriyle Justin mi, bıçak ustası Scoff mu, kıvrak halatıyla Spencer mi yoksa devasa baltasıyla Fat Rihe mi? Adamını seç dövüşe başla
  Ölümcül Karşılaşma
 • Silici
   
  Silici
  Ormanda büyük çatışma başlıyor. Karşına çıkan bütün piyadeleri seri bir şekilde ortadan kaldır...
  Silici
 • Rüya Ormanı
   
  Rüya Ormanı
  Rüya ormanında küçük kızla beraber bütün engelleri aşın ve kapılardan geçin. Not: Oyun boyutu yüksek olduğu için geç açılabilir...
  Rüya Ormanı
 • Olimpos Savunması
   
  Olimpos Savunması
  Olimpos şehrine saldırı düzenlenmekte. Olimpos kahramanlarından Herkül, Achilles ve Perseus bulunmakta. Onlardan birini seçerek şehri savunmaya başla. Oyunda ilerledikçe özelliklerini güçlendirebilirsin.
  Olimpos Savunması
 • Ayı Winnie Büyük Gösteri
   
  Ayı Winnie Büyük Gösteri
  Sevimli ayı Winnie sahnede tavşancığın gösterdiği bal kavanozlarını arılara yakalanmadan işaretli yerlere götürmeni istiyor.
  Ayı Winnie Büyük Gösteri
 • Spor Araba Drift
   
  Spor Araba Drift
  Zorlu virajlarda spor arabanızı kontrol ederek yoldaki yıldızları toplayıp bitiş çizgisine ulaşınız.
  Spor Araba Drift
 • Avatar Son Hava Bükücü
   
  Avatar Son Hava Bükücü
  Avatar Aang yeteneklerini geliştirmek için arkadaşlarıyla antrenman yapmakta. Başarıyla antrenmanını bitirmesi içini Aang'e yardım et. Oyunu ne kadar zor oynarsan o kadar uzun sürür ve güçlü bükme hareketlerini gerçekleştirir.
  Avatar Son Hava Bükücü
 • Kırmızı Ejder
   
  Kırmızı Ejder
  Önünüze çıkan engellere takılmadan ilermeye çalışınız.
  Kırmızı Ejder
 • Destansı Yaratık Savaşları
   
  Destansı Yaratık Savaşları
  Yaratıklar insanlığa karşı direnişe geçti. Ordu ve donanmanı kur yaratık üssünü yerle bir edin.
  Destansı Yaratık Savaşları
 • Cin Ali'nin Oğlu
   
  Cin Ali'nin Oğlu
  Bu sefer macera peşinde kahramanımız Cin Alinin oğlu iş başında.
  Cin Ali'nin Oğlu
 • Hızlı Gonzales
   
  Hızlı Gonzales
  Hızlı fare Gonzales, kötü kedi Sylvester' dan kaçıyor. Oyunda amacın Sylvester'dan kaçıp basamaklara çıkarak onları mavi hale getirmek. Kendini savunman için meksika acı biberi ve örsü kullanabilirsin. Akbabaye dikkat et aynı şekilde ondanda kurtulabilirsin.
  Hızlı Gonzales
 • Sihirbaz
   
  Sihirbaz
  Gizemli sihirbazımızla maceraya hazırmısınız? Sihirbazın kapıları açabilmesi için çeşitli hayvanların şeklini alarak anahtarı almanız gerekli. Şeklini aldığınız hayvan diğer bir hayvan tarafından yenilebilir bunun için dikkatli olun.
  Sihirbaz
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki