Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_macera-oyunlari_p2^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Oyun+ Oyunlar, Oyun, En iyi ve en yeni oyunlar oyunplus'ta
 

MACERA OYUNLARI

 • Küçük Salyangoz
   
  Küçük Salyangoz
  Yolunu kaybeden küçük salyangozun tehlikeli engelleri aşarak ilerlemesine yardım edin.
  Küçük Salyangoz
 • Alice'i Kurtar
   
  Alice'i Kurtar
  Alice, harikalar diyarında kapalı kaldı. Anahtarları topla kapılardan geç. Sınırlı vaktin bulunmakta buna takviye yapmak için saat nesnesini alabilirsin ve ayrıca yaratıklardan uzak dur. İyi eğlenceler...
  Alice'i Kurtar
 • Sonny
   
  Sonny
  Karanlık bir dünyada her türlü dehşetin olduğu ortamdayız.
  Sonny
 • Zombi Kasabası
   
  Zombi Kasabası
  Kasabayı zombiler istila etmekte. Kolonini oluştur insan ordunla zombilere karşı zaferini kazan. Oyun 4 bölümden oluşmakta her birini en kısa sürede kazan ve kendi rekorunu kır.
  Zombi Kasabası
 • Delta Operasyonu
   
  Delta Operasyonu
  Düşen helikopter enkazını düşman askerlerinden koruyun ve tüm düşman askerlerini ortadan kaldırın.
  Delta Operasyonu
 • Çağlar Boyu Savunma
   
  Çağlar Boyu Savunma
  Çağlar boyunca en güçlü varlıklara karşı kendinizi savunun. Savunma şeklinizi belirleyin ve yaratıkların sizi yıkıma uğratmasına izin vermeyin.
  Çağlar Boyu Savunma
 • Küçük Bilim Adamı
   
  Küçük Bilim Adamı
  Küçük bilim adamının roketini harekete geçirebilmesi için ihtiyacı olan şeyler var. Bilim adamının ihtici olan şeyleri alabilmesi için önündeki engelleri geçmesini sağlayın.
  Küçük Bilim Adamı
 • Yönet Ve Fethet 2
   
  Yönet Ve Fethet 2
  Yönet ve fethet oyunu hayranları, oyunun ikinci versiyonu sizlerle. Bu oyunda görsellik daha da artmakta ve yeni seçeneklerle sizlerle. Oynama şekli tamamen ilk oyunla aynı. Irkını seç ister tek başına savaş istersen arkadaşınla.
  Yönet Ve Fethet 2
 • Buzlu Duvar Kırma
   
  Buzlu Duvar Kırma
  Buzlu Duvar Kırma Oyununda, çok sinirli bir patron var. Duvarlara yumruk atarak iş yerinden çıkmak istiyor. Oyun içinde doğru zamanda yumruk atarak duvarları kırmalısın.
  Buzlu Duvar Kırma
 • Macera Adası Survivor
   
  Macera Adası Survivor
  Teknesi ile okyanusa açılan dostumuz fırtınaya yakalanıp bir adaya düşmüştür. Bu adada yaşam mücadelesi vermek zorunda kalan dostumuza yardım edelim. Yerlilerin yardımıyla çeşitli nesneleri toplayın, üretin ve adanızı korsanlardan koruyun.
  Macera Adası Survivor
 • Doktorlar
   
  Doktorlar
  İnsanlar ateşli bir hastalığa yakalanıp mutasyona uğramakta. Senin yapman gereken hastaları doktora gösterip doktorun teşhisini beklemelisin. Doktordan gelen hastaları yataklarına yatırıp iyileştirmelisin.
  Doktorlar
 • Ninja Kaplumbağalar
   
  Ninja Kaplumbağalar
  Ninja kaplumbağalarla maceraya başla Shredder'ın kötü ninjalarına Leonardo ile karşı koy.
  Ninja Kaplumbağalar
 • Yön Bulmaca 2
   
  Yön Bulmaca 2
  Mavi kareyi kırmızı kare ile buluştur. Yön Bulmaca 2 oyunu.
  Yön Bulmaca 2
 • Mafya Savaşları
   
  Mafya Savaşları
  Başarılı bir mafya lideri olmak için, kendi bölgeni çok iyi koruman gerekir. Rakip mafya lideri senin bölgeni ele geçirmeye çalışmakta. Eğer tek lider olarak kalmak istiyorsan onların merkezlerini ele geçirmelisin.
  Mafya Savaşları
 • Süper Mario Akrobasi Motoru
   
  Süper Mario Akrobasi Motoru
  Süper Mario macerasını akrobasi motoru olan cross motor ile yaşıyor. Altınları toplayarak çılgın hareketler yap ve bölümleri geç.
  Süper Mario Akrobasi Motoru
 • Stratejik Savunma
   
  Stratejik Savunma
  Harika bir strateji oyunu sizlerle. Oyun stranç tarzı savaşma şekli ile oynanmakta. Bölümler ilerledikce çağ atlayıp silah gelişimler, yaşamaktasınız. Oyunda para kazanıp kendinize ek özellikler alabilirsiniz.
  Stratejik Savunma
 • İki Kişilik Hazine Avcısı
   
  İki Kişilik Hazine Avcısı
  Hazine avcısı bu sefer iki kişi arkadaşınla beraber madendeki bütün altınları ele geçir. Oyuna başlamak için altına tıklayın.
  İki Kişilik Hazine Avcısı
 • Samuray Savaşı
   
  Samuray Savaşı
  Doğru savaşçıları üret, stratejini belirle ve kasabayı düşmana karşı koru. Düşman öldürdükçe altının olur, biriken altınlarınla yeni savaşçı üret. Samuray Savaşı oyunu.
  Samuray Savaşı
 • Silahlı Robot
   
  Silahlı Robot
  Yaratıkalar için tam bir ölüm makinesi olan silahlı robota yardım edin. Oyunda ilerledikçe becerinizi geliştirip yeni özellikler kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralarla daha güçlü savunma ve silahlar alabilirsiniz.
  Silahlı Robot
 • Prensesi Kurtar
   
  Prensesi Kurtar
  Garip yaratıklar saraya saldırarak prensesi kaçırdılar. Ayrıca tüm savaşçıları kafese kilitlediler. Bir tek kilitli olmayan sen kaldın.Oyuna başla Oyunda yukardan aşağı inerek canavarları geç savaşçıları serbest bırak ve onların şeklini al. Oyunu iki kişilik oynayarak arkadaşınla prensesi kurtarabilirsin. İyi eğlenceler.
  Prensesi Kurtar
 • Zombi Avcısı Ramiz Dayı
   
  Zombi Avcısı Ramiz Dayı
  Ramiz Dayı işten geç vakitte eve döner. Yorgun olan Ramiz Dayı hemen uyur, fakat gece yarısı üzerine bi yaratık saldırır. Dışarı baktığında ise her yer zombi ve yaratık kaynamaktadır.
  Zombi Avcısı Ramiz Dayı
 • Savaşçı Robot Arenası
   
  Savaşçı Robot Arenası
  MMORPG oyun tarzında yani Knight Onlıne, Metin 2 tarzında olan bu oyunda savaş arenasında diğer robotları parçalayarak seviye atlayın. Kazandığınız puanlarla becerilerinizi ve dayanıklığınızı arttırın. Kazandığınız paralar ile de yeni kıyafetler ve silahlar alın.
  Savaşçı Robot Arenası
 • Sünger Bob Araba Yarışı
   
  Sünger Bob Araba Yarışı
  Şehirde dev bir araba yarışı organizasyonu var ve Sünger Bob'da katılmış ona bu yarışta ayrdım et.
  Sünger Bob Araba Yarışı
 • Gizli Askeri Görev
   
  Gizli Askeri Görev
  Savaş karakterini seç, düşman askerlerini etkisiz hale getirerek belgeleri ele geçir.
  Gizli Askeri Görev
 • Kağıttan Uçak
   
  Kağıttan Uçak
  Yılbaşında hediye alamamanın üzüntüsünü yaşıyan Sandy, Noel Baba'ya mektup yazıyor. Mektupun ulaşması için uçak haline getirip gönderiyor. Amacın uçağı uçurup Noel Baba'ya ulaşmasını sağlamak.
  Kağıttan Uçak
 • Tom Ve Jerry Tuzak
   
  Tom Ve Jerry Tuzak
  Tom her zaman ki gibi Jerry' nin peşinde. Bu sefer onu yakalamak için bir tuzak makinası hazırlamalı ona yardım etmelisin. Cisimleri uygun ve sistemli bir şekilde yerleştirip çalıştırmalısın.
  Tom Ve Jerry Tuzak
 • Mario Çölde
   
  Mario Çölde
  Süper mario çölde maceraya devam ediyor. Altınları topla, mantarla büyü ve çiçekle ateş etme yeteneğini al.
  Mario Çölde
 • Penguen Savaşı
   
  Penguen Savaşı
  Penguenler arasındaki savaşa sende katıl. Oyuna başlamadan önce hangi penguen tarafında olacağını, haritayı ve hangi savaş derecesinde başlıyacağını belirle.
  Penguen Savaşı
 • Ben 10 Spor Atak
   
  Ben 10 Spor Atak
  Ben ve kuzeni bataklıkta ilerlemekteler bataklıktaki yaratık bitkileri sporlarla öldürmelisin.
  Ben 10 Spor Atak
 • Çağlar Boyu Savaş
   
  Çağlar Boyu Savaş
  5 çağdan oluşan bu oyunda çağ atlaya atlaya ilerleyip düşman üssünü yok edin. Çağlar Boyu Savaş oyunu.
  Çağlar Boyu Savaş
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki