Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_beceri-oyunlari_p4^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Oyun+ Oyunlar, Oyun, En iyi ve en yeni oyunlar oyunplus'ta
 

BECERİ OYUNLARI

Beceri oyunları oynayarak bilgisayar başında hem çok eğlenebilir hemde el becerinizi geliştirebilirsiniz. Beceri oyunları kategorisinde çocukların el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak yüzlerce birbirinden eğlenceli oyun bulunmaktadır. Bu oyunlarda zekânızı da kullanmanız gerektiğinden ve aynı zamanda iyi bir zekâ egzersizi yapmış olacaksınız.

 • Modifiye Ustası
   
  Modifiye Ustası
  Yarış tutkunu kızların hasarlı hasarlı araçlarını alın ve tamir edin. Elinizdeki ekipmanlarla modiyelerini gerçekleştirin ve sokaklarda o araçlarla yarışın.
  Modifiye Ustası
 • Sörfçü Kız
   
  Sörfçü Kız
  Sörfçü Kız Oyununda, en güzel şekilde kıza şekil verip resmini çek. Sevimli kız en çok istediği sporu yaparken rahat kıyafetler giyinmek istiyor. Oyunda bulunan kıyafetleri kıza giydir. İyi oyunlar
  Sörfçü Kız
 • Pepee Bilgi Yarışması
   
  Pepee Bilgi Yarışması
  Pepee'yi ne kadar iyi tanıyorsun ve ne kadar dikkatli izliyorsun sorulan sorulara doğru cevap vermeye çalışınız.
  Pepee Bilgi Yarışması
 • Klasik Piyano
   
  Klasik Piyano
  Müziği parmaklarında hisset, piyanoda müzik zevkine doy.
  Klasik Piyano
 • Bisikletli Palyaço
   
  Bisikletli Palyaço
  İp üzerinde bisikletle ilerleyen palyaçomuzun dengesini sağlayın. Sürüş sırasında karşımıza gelecek olan pastalara dikkat edin.
  Bisikletli Palyaço
 • Tatil Manikürü
   
  Tatil Manikürü
  Kızlar tatil geldi! Bu oyun ile okul stresinden uzak tatil yapmak isteyen güzel kız, tatile gitmeden önce bakım yapmak istiyor. Oyunda güzel kızın kış kıyafetlerini terk etmesi ve yaza uygun kıyafetler giyinmesi için ona yardımcı ol. Tatildeki en bakımlı kızı yarat. İyi oyunlar.
  Tatil Manikürü
 • Tatil Keyfi
   
  Tatil Keyfi
  Bütün yıl tatil için bekleyen kız sonunda keyifli bir tatil yapıyor. Oyunda, güzel kız hayal ettiklerini üzerinde görmek istiyor. Sence hangisi kızın üzerinde güzel olur?
  Tatil Keyfi
 • Panda Bowling
   
  Panda Bowling
  Panda şeklindeki topları kullanarak kukaları devir. Arkadaşlarınızla da turnuva yapabileceğiniz, çok keyif alacağınız bir oyun. Panda Bowling oyunu.
  Panda Bowling
 • Üçgen Çin Daması
   
  Üçgen Çin Daması
  Bilinen çin damalarıyla aynıdır topları birbirinin üzerinden geçip kırmanız gerekli, tek farkı ise üçgen şeklinde oyun alanın olması.
  Üçgen Çin Daması
 • Kirpiyi Fırlat
   
  Kirpiyi Fırlat
  Kirpiyi fırlatabildiğimiz kadar uzağa fırlatıp havadaki topları toplamasını sağlamalıyız. Toplardan gelen parayla karşımıza gelen yeşil yazılı ekranda kutucukları işaretleyerek yeni donanım katabiliriz.
  Kirpiyi Fırlat
 • Sevimli Kedicik
   
  Sevimli Kedicik
  Sevimli Kedicik Oyununda, zorlu engellere rağmen yemeğini yemek isteyen kediye yardım etmeliyiz. O çok acıktı yemeğine ulaşmak istiyor. Yardım edip kedinin karnını doyuralım. İyi oyunlar.
  Sevimli Kedicik
 • Çiftlik Ürünleri
   
  Çiftlik Ürünleri
  Çiftçi profilinizi oluşturun, merkez yerlerden et, süt, yumurta gibi ürünleri alıp diğer dükkanlara dağıtın. Yeni araçlarla işimizi kolaylaştılara bilir yeni bölgelirin açılmasını sağlayabiliriz.
  Çiftlik Ürünleri
 • Ben 10 Boyama
   
  Ben 10 Boyama
  Ben 10 ve arkadaşlarını dilediğince boya.
  Ben 10 Boyama
 • Küçük Yılan
   
  Küçük Yılan
  Küçük Yılan Oyununda, bahçedeki civcivleri daha çok ye, daha çok puan kazan. Bu oyun ile bahçede bulunan cisimlere çarpmadan yılanı kontrol edin. İyi oyunlar.
  Küçük Yılan
 • Küçük Kamyon
   
  Küçük Kamyon
  Küçük Kamyon Oyununda, yoldaki zombileri ve size engel olan cisimleri ezerek veya ateş ederek geçin. Diğer oyunlara göre farklı bir oyun. Sen sadece ateş et, kamyon kendisi gidiyor. Silah kilidini aç oyundan daha çok zevk alırsın. İyi oyunlar
  Küçük Kamyon
 • Çıkış Kapısı
   
  Çıkış Kapısı
  Çıkış Kapısı Oyununda, büyücüyü kapıya ulaştırın. Her kapıya ulaştığında seviye biraz daha zorlaşır. İyi oyunlar.
  Çıkış Kapısı
 • Organ Nakli
   
  Organ Nakli
  Sol tarafta beliren hastaları yataklara yatırın ve aşağıdaki organları onlara ulaştırmaya çalışın.
  Organ Nakli
 • Poko Türkçe
   
  Poko Türkçe
  Kağıt üzerinde sayıdan sayıya çizgi çekerek oluşturduğumuz resmi bu sefer Poko ile birlikte oluşturuyoruz. Resimler seçtiğimiz mevsimin kıyafetleri olarak karşımıza çıkmaktadır.
  Poko Türkçe
 • Zindan Anahtarı
   
  Zindan Anahtarı
  Zindan Anahtarı Oyununda, zindanda mahsur kalan adamı kurtarmak için zincirleri kırarak anahtarı alın. Doğru zamanda zincirleri kesin ve oyunun size verdiği altınları almayı unutmayın. İyi oyunlar.
  Zindan Anahtarı
 • Partiye Hazırlık
   
  Partiye Hazırlık
  Bayanın partiye yetişmesi lazım, kıyafet tercihi için ona yardım et.
  Partiye Hazırlık
 • Süper Çin Daması
   
  Süper Çin Daması
  Çin damasının daha gelişmiş görsel halidir. Topları birbirinin üstünden atlatarak patlatmalıyız
  Süper Çin Daması
 • 8 Top Bilardo
   
  8 Top Bilardo
  1'den 8'e kadar numaralı topları sırasıyla deliklere sokmaya çalış puanları kazan. Bilardoda ne kadar usta olduğunu göster bakalım.
  8 Top Bilardo
 • Dünya Kupasında Top Sektirme
   
  Dünya Kupasında Top Sektirme
  Gelen Topları yere düşürmeden sektirmeye çalışın
  Dünya Kupasında Top Sektirme
 • Şehir Bulmaca
   
  Şehir Bulmaca
  Ülkemizdeki şehirlerin kaç tanesinin nerede olduğunu biliyorsun? Hem eğlendiren hem de ülkemizin şehirlerini öğreten çok faydalı bir oyun.
  Şehir Bulmaca
 • Transformers Robot Oluşturma
   
  Transformers Robot Oluşturma
  Transformers'tan kendi kahramanını kendin yarat, onu istediğin renge boya.
  Transformers Robot Oluşturma
 • Tavuk Avcıları
   
  Tavuk Avcıları
  Arkadaşlarınızla birlikte tavuk avlamaya çalışınız.
  Tavuk Avcıları
 • Profesyonel Nişancı
   
  Profesyonel Nişancı
  Hedef tahtalarına nişan alarak vurmaya çalışınız.
  Profesyonel Nişancı
 • Aban Sabri
   
  Aban Sabri
  Galatasaray oyuncusu Sabri ile en iyi abanmanı yap topu uzaklara gönder.
  Aban Sabri
 • Sünger Bob Kabukları Fırlat
   
  Sünger Bob Kabukları Fırlat
  Patrick, Sünger Bob'un pantolonunu aldı, geri alabilmesi için kabukları Patrick'in elindeki kovaya fırlat. Kabuklarla yaklaşan köpekbalığını kovmayı unutma.
  Sünger Bob Kabukları Fırlat
 • Bratz Kızlarını Giydir
   
  Bratz Kızlarını Giydir
  Bratz kızlarından birini seçip tarzı oluştur ve giydir.
  Bratz Kızlarını Giydir
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki