Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_beceri-oyunlari_p3^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Beceri Oyunları
 

BECERİ OYUNLARI

Beceri oyunları oynayarak bilgisayar başında hem çok eğlenebilir hemde el becerinizi geliştirebilirsiniz. Beceri oyunları kategorisinde çocukların el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak yüzlerce birbirinden eğlenceli oyun bulunmaktadır. Bu oyunlarda zekânızı da kullanmanız gerektiğinden ve aynı zamanda iyi bir zekâ egzersizi yapmış olacaksınız.

 • Topla Bul Eşleştir
   
  Topla Bul Eşleştir
  Topla Bul Eşleştir Oyununda, soruların doğru cevaplarını bulup eşleştirin. Zamana karşı yarıştığınızı unutmayın. İyi oyunlar!
  Topla Bul Eşleştir
 • Kayakçı Kızı Giydir
   
  Kayakçı Kızı Giydir
  Kayakçı Kızı Giydir Oyunu ile sevimli kıza birbirinden güzel kayak takımlarını giydirip arkadaşları ile eğlenmesinde yardımcı olun. İyi oyunlar.
  Kayakçı Kızı Giydir
 • Renkli Top
   
  Renkli Top
  Renkli top oyunu oynamak için topları düşürmeden yüksek rekor yapın. Renkli topları yere düşürürseniz oyun bitmiş olur. Renkli toplar ile iyi oyunlar.
  Renkli Top
 • Sevimli Yeşil Yüz
   
  Sevimli Yeşil Yüz
  Sevimli Yeşil Yüz Oyununda, zorlu yolları yeşil yüz ile keyifli bir şekilde geçin. Oyun içinde bir çok zorluklar var. Zorlu yolları geçerek sevimli yüzü bitiş çizgisine ulaştır. İyi oyunlar
  Sevimli Yeşil Yüz
 • Cesur Topçu
   
  Cesur Topçu
  Cesur Topçu Oyununda, düşman kalelerini bombalayıp hedefi vurun. Sınırlı sayıdaki topları dikkatli bir şekilde kullanmalısın. Topların biterse oyunu tekrardan başlatmak zorunda kalırsın.
  Cesur Topçu
 • Renkli Blokları Kır
   
  Renkli Blokları Kır
  Renkli Blokları Kır Oyununda, topu yere düşürmeden blok taşları kır. Dikkatli olmalısın topu yere düşürürsen oyuna tekrardan başlarsın. İyi oyunlar.
  Renkli Blokları Kır
 • Savunma Kalesi
   
  Savunma Kalesi
  Savunma Kalesi Oyununda, kalenize doğru gelen düşmanları ateş ederek yok edin. Oyundaki paranız ile kaleyi daha güçlü yapabilirsin. Saldırıya geçen güçlü düşmanlara karşı kaleyi savunmaya hazır mısın? İyi oyunlar.
  Savunma Kalesi
 • Kurabiye Kurtarma
   
  Kurabiye Kurtarma
  Kurabiye Kurtarma Oyununda, çalılar arasında zor durumda kalan kurabiyeyi kurtarmalıyız. Kurabiyeyi kurtarırken sınırdan çıkarsanız oyun tekrardan başlar. Dikkatli oynayıp kurabiyeyi kurtarabiliriz.
  Kurabiye Kurtarma
 • Robot Kırıcı
   
  Robot Kırıcı
  Robot Kırıcı Oyununda, hedefte bulunan robotları kırın. Zorlu engellere karşı onları yok etmelisin. Farklı silahlar ile onları kolaylıkla patlatabilirsin. Unutma ne kadar çok hamle yaparsan puanın yüksek olur. İyi oyunlar.
  Robot Kırıcı
 • Çılgın Amigo
   
  Çılgın Amigo
  Çılgın amigo bu sefer balonla uçmaya çalışıyor. Oyunda ona engel olacak nesne ve kötü adam var. Çılgın Amigo ile engelleri geçerek oyunda bir üst seviyelere geçebilirsin.
  Çılgın Amigo
 • Yıldızlı Gece
   
  Yıldızlı Gece
  Yıldızlı Gece Oyununda, sevimli kızı kıyafetlerini seçmesi hakkında yardımcı olmalısınız. En güzel kıyafetleri siz giydirin. İyi oyunlar.
  Yıldızlı Gece
 • Çikolatalı Cevizli Kurabiye
   
  Çikolatalı Cevizli Kurabiye
  Mükemmel bir kurabiye yapmak ister misin? Oyunda size gösterilen işaretlerle kurabiyeyi yapabilirsin. Gerekli malzemeler mutfakta mevcuttur. İyi oyunlar.
  Çikolatalı Cevizli Kurabiye
 • Ejderhadan Kaçış
   
  Ejderhadan Kaçış
  Ejderhadan Kaçış Oyununda, yaşlı amca bisikleti ile gökyüzünde keyifli bir yolculuk yapıyor. Yaşlı amcanın önüne çıkan yiyecekleri yemesinde yardımcı olmalısın. Dikkatli olmalısın aralarında bazı zararlı yiyecekler var onlardan kaçarak yoluna devam et. Ejderhaya yakalanmadan gökyüzünde keyifli bir yolculuk yapabilirsin. İyi oyunlar.
  Ejderhadan Kaçış
 • Tek Vuruşluk Zombi
   
  Tek Vuruşluk Zombi
  Tek Vuruşluk Zombi Oyununda, saldırıya geçen zombileri vurmak çok kolay. Hedef alıp onları vur. Onların sana zarar vermesini engelle. Seviye atladıkça karakterini geliştirebilirsin. İyi oyunlar.
  Tek Vuruşluk Zombi
 • Savaş Alanı
   
  Savaş Alanı
  Oyundaki Savaş Alanı, yaralı tavşanlarla dolu. Füzelerden kaçarak havuçları toplamalı ve yaralı tavşanları yardım çadırına götürmelisin. Bu oyun ile tavşanların kahramanı olabilirsin. İyi oyunlar.
  Savaş Alanı
 • Çılgın Kraliçe
   
  Çılgın Kraliçe
  Çılgın Kraliçe Oyununda, masallar diyarında mavi kirpiyi zorlu engellerden deliğe atmalısın. Mavi kirpi sınırlıdır eğer sınırı geçersen oyuna tekrardan başlamak zorunda kalırsın. Dikkatli oynayıp bölümleri geçebilirsin. İyi eğlenceler.
  Çılgın Kraliçe
 • Hızlı Yarışçılar
   
  Hızlı Yarışçılar
  Hızlı Yarışçılar Oyununda, minik çocuk arkadaşları ile zevkli yarış yapıyor ama zorlu yollarda senin yardımına ihtiyacı var. Çukurlardan zıplayıp yoldaki altınları toplamalısın. Bu yarış oyununda minik çocuğun arkadaşlarını geride bırakıp yarışı kazanabilecek misin?
  Hızlı Yarışçılar
 • Sokak Modası
   
  Sokak Modası
  Sokak Modası Oyununda, güzel kız arkadaşları ile birlikte keyifli bir gezintiye çıkıyor. Dışarıda hava çok güzel ama giysileri arasında karar veremedi. Oyunda en güzel yazlık giysileri kıza giydirebilir misin? İyi oyunlar.
  Sokak Modası
 • Ben 10 Yaratıkların Gücü
   
  Ben 10 Yaratıkların Gücü
  Kutuların içinde olan yaratıkların üç tanesini yan yana getirerek patlatınız.
  Ben 10 Yaratıkların Gücü
 • Hedef Arenası
   
  Hedef Arenası
  Hedef Arenası Oyununda, hedef tahtalarını vurun. Oyunda silahını ve alanını seç hedeflere vurmaya başla. En çok hedefi vur yüksek puan al. İyi oyunlar.
  Hedef Arenası
 • Gemi Restaurant
   
  Gemi Restaurant
  Gemi restaurant oyununda size gelen siparişleri servis tabağına hazırlıyacaksınız. oyun eğlenceli ve oldukca kolaydır. iyi eğlenceler.
  Gemi Restaurant
 • Aynı Kartları Bul
   
  Aynı Kartları Bul
  Zaman bitmeden aynın iskambil kağıtlarını bulmalısın.
  Aynı Kartları Bul
 • Sünger Bob Baloncukları Patlat
   
  Sünger Bob Baloncukları Patlat
  Sünger Bob baloncuk patlatma yarışındasın. Balonları kaçırmadan patlatmaya çalış. Sen baloncukları kaçırdıkca Bob gülmeye başlıcak eğer gülme barı dolarsa Sünger bob kovulucak.
  Sünger Bob Baloncukları Patlat
 • Çılgın Baloncular
   
  Çılgın Baloncular
  Tetris tarzında olan bu oyun ister arkadaşınıza karşı, ister bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Oyunda aynı renkte olan en az 3 balonu yanyana getirerek patlatmak. Yukardan aşağı inen duvar olucaktır, o duvar en kötü oyunu sergileyende hızla aşağı inecektir.
  Çılgın Baloncular
 • Bratz Yasmin'i Giydir
   
  Bratz Yasmin'i Giydir
  Bratz kızlarından Yasmin'i dilediğin gibi giydirip arka plan sahnesini oluşturabilirsin.
  Bratz Yasmin'i Giydir
 • Fırında Tavuk
   
  Fırında Tavuk
  Eğlenceli ve bir o kadar da acıktırıcı bir oyun. Üst kısımda gösterilen malzemeleri kullanarak yemeği yapabilirsiniz.
  Fırında Tavuk
 • Sevimli Kız Ve Küçük At
   
  Sevimli Kız Ve Küçük At
  Sevimli kız ve küçük atı, en güzel şekilde giydir. Çiftlikte güzel vakit geçirmek isteyen kız, senin yardımın ile güzel elbiseler giymek istiyor. Sevimli kıza giyinmesinde yardım eder misin? İyi oyunlar.
  Sevimli Kız Ve Küçük At
 • 2012 Basket Şampiyonu
   
  2012 Basket Şampiyonu
  Yeni bir beceri tabanlı basketbol oyunudur. Basket topunu, doğru yöne hedefleyerek en iyi taktiklerle potaya basket atın.
  2012 Basket Şampiyonu
 • Dj Partisi
   
  Dj Partisi
  Partinin müzik akışı senin elinde, tarzınla kendi müziğini yansıt.
  Dj Partisi
 • Sünger Bob Hazine Avcısı
   
  Sünger Bob Hazine Avcısı
  Sünger Bob kancası ve maden arabası ile yerin altındaki altın taşlarını yakamalaya çalışıyor. Verilen süre içerisinde isbetli atışlarla altınları yakalayın ve gerkli bütçeyi elde edin.
  Sünger Bob Hazine Avcısı
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki