Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 15

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/default.config.php on line 16

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/mysql.class.php on line 265

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/results.php on line 107

Warning: filemtime(): stat failed for cache/main_beceri-oyunlari_p2^aaf22397e658e8d31600497aac121fe7ca16555c.kategori.tpl.php in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 81

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oyunplus/public_html/default.config.php:15) in /home/oyunplus/public_html/assets/libs/classes/default.functions.php on line 83
Oyun+ Oyunlar, Oyun, En iyi ve en yeni oyunlar oyunplus'ta
 

BECERİ OYUNLARI

Beceri oyunları oynayarak bilgisayar başında hem çok eğlenebilir hemde el becerinizi geliştirebilirsiniz. Beceri oyunları kategorisinde çocukların el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunacak yüzlerce birbirinden eğlenceli oyun bulunmaktadır. Bu oyunlarda zekânızı da kullanmanız gerektiğinden ve aynı zamanda iyi bir zekâ egzersizi yapmış olacaksınız.

 • Lüks Araba Park Etme
   
  Lüks Araba Park Etme
  Lüks arabayı park etmeye hazır mısın? Oyunda arabaya hasar vermeden en kısa sürede park etmelisin.İyi oyunlar.
  Lüks Araba Park Etme
 • Formula 2012
   
  Formula 2012
  Formula 2012 oyununda, rakiplerini geride bırakıp yarışı kazan. Formula yarışı şampiyonu olmak istiyorsan yarışı kazanıp oyunu birinci olarak bitirmelisin. İyi oyunlar.
  Formula 2012
 • Heykel Pandalar
   
  Heykel Pandalar
  Farklı bir hedef vur oyunu sizlerle. Heykel Pandalar oyununda yapmanız gereken, kale içindeki pandaları vurmak. Hedefi ayarlayıp cephane ile oyundaki pandalardan intikamı alın.
  Heykel Pandalar
 • Ağır Kamyon Parkı
   
  Ağır Kamyon Parkı
  Kamyona zarar vermeden haritada gösterilen yere park ediniz.
  Ağır Kamyon Parkı
 • Köprü Patlat
   
  Köprü Patlat
  Hedeflenen köprü üzerine askeri konvoy geçmeden önce dinamitleri yerleştir. Hazır olduğun anda askeri konvoyun geçmesini bekle ve doğru zamanda dinamitleri patlatmaya başla.
  Köprü Patlat
 • Penaltı Şampiyonu
   
  Penaltı Şampiyonu
  Penaltıları sevenler için güzel ve eğlenceli bir oyun. Penaltılara başlamak için oyun açılınca ülke seçimi yapın ve oyun ekranı gelince başlayabilirsiniz. Penaltılar puanlı olduğu için atışları gole çevirmelisin. Rakibin sana karşı çektiği şutları tutmalısın. Golleri atarak finale kadar yüksele bilirsin. İyi oyunlar.
  Penaltı Şampiyonu
 • Afacan Pliot
   
  Afacan Pliot
  Afacan Pilot Oyununda, mekaniği ayarlayın ve afacanı en uzağa fırlatın. Balonlara ve diğer cisimlere basarak uzağa fırlatırsın. İyi oyunlar.
  Afacan Pliot
 • Hamile Kıyafeti
   
  Hamile Kıyafeti
  Hamile Kıyafeti Oyununda, hamile anne elbise dolabında bulunan elbiseleri giymesinde yardım istiyor. Çok kararsız kaldı. Sence ne giyse onun üzerinde güzel durur? Oyundaki mutlu anneye yardım etmeye hazır mısın?
  Hamile Kıyafeti
 • Yetenekli Motorcu
   
  Yetenekli Motorcu
  Yetenekli motor ustasının sürüş konusunda yardıma ihtiyacı var. Oyundaki zorlu engelleri dikkatli geçmelisin. Motor ile ters dönersen oyunu baştan başlarsın. İyi oyunlar
  Yetenekli Motorcu
 • Çılgın Ambulans
   
  Çılgın Ambulans
  Çılgın Ambulans Oyununda, ambulans ile arabaların üzerinden atlayın. Trafikteki arabalara çarpmayın. Bu oyun ile ambulansı kontrol etmeye hazır mısın? İyi oyunlar
  Çılgın Ambulans
 • Basketbol Topu
   
  Basketbol Topu
  Basketbol Topu Oyununda, basketçileri kontrol ederek topu basket atabilirsin. Basketçilere pas vererek atışları dikkatli bir şekilde potaya atmalısın. Oyunda top sayısı var eğer onları doldurursan oyuna yeniden başlarsın. İyi oyunlar.
  Basketbol Topu
 • Alışveriş Merkezi Otoparkı
   
  Alışveriş Merkezi Otoparkı
  Görsel olarak güzel bir araba park etme oyunu. Bu oyunda, alışveriş merkezi otoparkındaki arabayı ok ile gösterilen yere park etmelisin. İyi puan alabilmek için oyundaki arabayı en kısa sürede, hasarsız olarak park etmen lazım. İyi oyunlar.
  Alışveriş Merkezi Otoparkı
 • Büyük Çiftlik
   
  Büyük Çiftlik
  Büyük çiftlik oyununda, çiftlik ürünlerini yetiştirip kısa zamanda çiftliğinizi büyük hale getirin. Oyunda aynı üç ve üç den fazla sebze ve meyveleri birleştirin. Oyun parası kazanıp çiftliğini geliştirebilirsin. Süren bitince oyuna tekrardan başlarsın. İyi eğlenceler.
  Büyük Çiftlik
 • Kahraman Penguen
   
  Kahraman Penguen
  Kahraman Penguen Oyununda, sevgilisine ulaşmak isteyen penguen senden yardım istiyor. Buz bloklarda zor durumda kalan penguen sevgilisini kurtarmak için her yolu deniyor. Yardım ederek sevgilisi ile pengueni buluştur. İyi oyunlar.
  Kahraman Penguen
 • Böcek Macerası
   
  Böcek Macerası
  Pac-Man tarzında keyifli bir oyun. Kutular arasında mahsur kalmış böcekleri kurtarın. Oyunda çeşitli kolaylıklar sağlanmış. Onları kullanarak kolayca level atlayabilirsin. Bomba ile duvarları yıkmayı da unutma... İyi oyunlar.
  Böcek Macerası
 • Gökkuşağı Perisi
   
  Gökkuşağı Perisi
  Bu giysi giydirme oyununda sevimli peri kızına gökkuşağı renklerindeki en güzel elbiseleri giydirin. Bakalım bu güzel peri kızını en güzel kim giydirecek?
  Gökkuşağı Perisi
 • Pasta Cambazı
   
  Pasta Cambazı
  Mükemmel kır düğününde düğün pastalarını üst üste diz en çok puanı sen topla.
  Pasta Cambazı
 • Gizemli Hazine
   
  Gizemli Hazine
  Arap Çölü için oyunda gizemli hazineler dolu. Aynı renkte olanları eleştirin ve puanınızı yükseltin. Bu oyun ile büyük hazineye sahip olun. İyi oyunlar.
  Gizemli Hazine
 • Araştırma Ekibi
   
  Araştırma Ekibi
  Araştırma ekibi, gizli bölgeye girdi ve araştırma yapmak için uygun zamanı bekliyor. Oyunda her an tehlike içinde olan ekibin yardımına ihtiyacı var. Düşman yaratıkları vurarak araştırmayı kolayca yapabilirsin. İyi oyunlar.
  Araştırma Ekibi
 • Arabama Şekil Yap
   
  Arabama Şekil Yap
  Tarzını arabana yansıt, en iyi şeklini yap ve sokaklarda havanı at.
  Arabama Şekil Yap
 • Pepee Meyveleri Bul
   
  Pepee Meyveleri Bul
  Kahramanımız pepee meyveleri tanıyor.Sizlere sorduğu meyveleri meyve reyonundan seçip onun ve sizin meyveleri tanımasını öğreneceğiz.
  Pepee Meyveleri Bul
 • Otopark
   
  Otopark
  Bu zevkli otopark oyununda park beceriniz test edin. Otoparktaki arabalara çarpmadan arabayı gösterilen yere park edin. Arabayı çarparsanız oyuna yeniden başlarsınız. İyi oyunlar.
  Otopark
 • Çinli Prenses
   
  Çinli Prenses
  Çinli Prenses oyununda, güzel prenses yöresel kıyafetlerini giymek istiyor. Prenses kıyafetleri arasında kararsız kaldı. Oyunda ona yardım edip en güzel giysileri üzerinde denemesini sağlayın. Çinli Prenses oyunu sizlerle.
  Çinli Prenses
 • Bul Karayı Al Parayı
   
  Bul Karayı Al Parayı
  Görme yeteneğini ve hafızanı test edebileceğin bir oyun. Bul Karayı Al Parayı oyunu.
  Bul Karayı Al Parayı
 • Bombalı Buz Hokeyi
   
  Bombalı Buz Hokeyi
  Bombalı Buz Hokeyi Oyununda, patlama yaparak disketleri kalelerin için atın. Sayılı toplarla oyunu bitirmen lazım. En kolay şekilde disketleri kaleye atmaya hazır mısın? İyi oyunlar.
  Bombalı Buz Hokeyi
 • Çılgın Küp
   
  Çılgın Küp
  Bu zeka küpü diğerlerinden farklı, bu küpte bir yerdeki renkli kare alanını diğer taraftaki aynı renkte olan alan ulaştırın. Tüm renkleri tamamladığınızda küp patlayacak ve diğer bölüme geçeceksiniz.
  Çılgın Küp
 • Süper Mario Bowling
   
  Süper Mario Bowling
  Mario bu seferde bowling oyununda karşımızda. Hedefteki kaplumbağları top ile vurarak en yüksek puanı siz yapın. Süper Mario Bowling Oyunu sizlerle, iyi oyunlar.
  Süper Mario Bowling
 • Robot İstilası
   
  Robot İstilası
  Robot İstilası Oyununda, bir birinden değişik robotlar saldırıya geçti. Onları önlemek senin elinde. Robotları vurarak düşen altınları toplayın. Bölüm sonunda oyundaki karakterinizi geliştirebilirsiniz.
  Robot İstilası
 • İlk Uçuş
   
  İlk Uçuş
  Oyunda kanatsız aracımızla uçuş denemeleri ile başlamaktayız. Her uçuşumuzdan sonra havada ne kadar yüksek uçtuysak o kadar ücret almaktayız. Kazandığımız paralarla aracımızı geliştirip uçak haline getiriyoruz. Sizden istenilen yüksekliğe ulaştığınızda bir sonraki adaya geçiyoruz.
  İlk Uçuş
 • Tropikal Meyveler
   
  Tropikal Meyveler
  Tropikal Meyveler Oyununda yapmamız gereken, aynı üç ve üçten fazla meyveleri birleştirmeliyiz. Meyveleri birleştirerek oyunun sonuna gelirsiniz..
  Tropikal Meyveler
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki