BAL AVCISI

Bal Avcısı
 
Kraliçe arının emri ile bal toplama görevi bize verilmektedir. Görevimiz gereği bölgedeki tüm bal taneleri toplayın ve bölümü geçin. Görev esnasında karşımıza sivrisinekler, örümcekler ve böcekler çıkabilir, onları iğnemiz ile sokarak etkisiz hale getirebiliriz.
Bal Avcısı Oyna
 

Bal Avcısı Oyunu

Kraliçe arının emri ile bal toplama görevi bize verilmektedir. Görevimiz gereği bölgedeki tüm bal taneleri toplayın ve bölümü geçin. Görev esnasında karşımıza sivrisinekler, örümcekler ve böcekler çıkabilir, onları iğnemiz ile sokarak etkisiz hale getirebiliriz.

Bal Avcısı Nasıl Oynanır:

Fare hareketleri ile arıyı kontrol edebilir ve farenin sol tuşu tıkladığımızda iğne ile saldırabiliriz.
Puanı: 2.00 / 60 kişi oy verdi


Benzer Oyunlar
 • Hayalet Avcısı
   
  Hayalet avı cesur avcıların oyunudur.Bu avda sen de yer almak istiyorsan hızlı ve cesur olmalısın. Hayalet Avcısı oyunu.
  Hayalet Avcısı
 • Dragon Avcısı
   
  Dragon avcısı genç kıza yardım etmeli ve karşısına çıkan dragonlarla mücadele etmelisin.
  Dragon Avcısı
 • Dinazor Avcısı
   
  Kamyonunuzu yükleyin ve düşürmeden teslim edin.Yol üzerinde karşınıza çıkan dinazorları vurarak size zarar vermesini engelleyiniz.
  Dinazor Avcısı
 • Ben 10 Hazine Avcısı
   
  Ben 10, yeni macera oyunu olan hazine avcısı ile yoldaki altınları toplayarak en yüksek puanı siz yapınız.
  Ben 10 Hazine Avcısı
 • Zombi Avcısı
   
  Size saldırmakta olan zombileri yok ediniz.
  Zombi Avcısı
 • Ejderha Avcısı
   
  Antik çağda geçen oyunumuzda şovalye ile ejderhaları yokediniz.
  Ejderha Avcısı
 • Hazine Avcısı 2
   
  Avcılık devam ediyor. İstemediğiniz birşey kepçeye takılırsa dinamit fırlatarak patlatabilirsiniz. Dinamit fırlatmak için dinamit kutusuna tıkla ya da aşağı ok tuşunu bas. Vagonu sağa veya sola hareket ettirebilirsiniz. Gün sonunda kazandığınız paralarla sevimli satıcıdan ilerde işinize yarayacak şeyler satın alabilirsiniz. DİNAMİT. Kepçenin ucuna istemediğin birşey takıldığı zaman, bu dinamitle onu hemen havaya uçurup kurtulabilirsin. Kullanman gerektiğinde ileri ok tuşuna bas. GÜÇ İKSİRİ. Özellikle büyük madenleri çok daha hızlı bir şekilde yukarı çekmeni sağlar. ŞANS YONCASI. Sıradaki madende karşına çıkacak kıymetli taşların sayısının daha çok olmasını sağlar. KAYA ARŞİVİ KİTABI. Sıradaki madende elde edeceğin kayaları daha yüksek bir ücretten satmanı sağlar. ELMAS PARLATICI. Sıradaki madende elde edeceğin elmasları daha yüksek bir ücretten satmanı sağlar. TİTANYUM KABLO. Çok ağır madenleri yukarı çekmeni sağlar. CEP SAATİ. Ektradan 25 saniye süre sağlar. MAKİNA YAĞI. Kepçeyi daha hızlı yapar.
  Hazine Avcısı 2
 • Güneş Avcısı
   
  Daha çok puan almak için güneşe dokun. Kenarlara fazla dokunma ve daha uzun oynamak için ortada çok kalma. Güneş Avcısı oyunu.
  Güneş Avcısı
 • Kafatası Avcısı
   
  Hedefi ayarlayınız ve kaledeki kafaları vurunuz.
  Kafatası Avcısı
 • Balık Avcısı
   
  Balık Avında yapmanız gereken denizin içerisinde dolaşan su üzerinde atlayışlar yapan balıkları yakalamak. Ne kadar balık yakalarsanız o kadar puan kazanacaksınız
  Balık Avcısı